Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wąbrzeźno

Ogłoszenie numer: 4989326, z dnia 2021-06-22

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno

Nr Ref.: PP/06/21/Tor

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny;
  • kontrola jakości;
  • odbiór towaru;
  • układanie towaru;
  • raportowanie w systemie komputerowym.

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznejpodnoszenie ciężkich elementów;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • sumienność, dokładność.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny;
  • realną możliwość zatrudnienia bezpośredniego;
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowania;
  • system poleceń pracowników.