Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista do spraw promocji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie miejsce pracy: Chełmno

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Specjalista do spraw promocji
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i realizacja strategii promocji zarówno całej Instytucji, jak i poszczególnych projektów przy współpracy z innymi pracownikami, organizatorami wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i społecznych Chełmińskiego Domu Kultury oraz Kinoteatru Rondo; kształtowanie i dbanie o wizerunek Instytucji; przygotowywanie i wdrażanie materiałów promocyjnych, nadzór nad ich dystrybucją i udostępnianiem; utrzymywanie i poszerzanie relacji z mediami; opieka nad stronami internetowymi oraz kanałami w mediach społecznościowych Instytucji; pozyskiwanie i poszerzanie współpracy z partnerami medialnymi; budowanie strategii rozwoju publiczności wraz z innymi pracownikami Instytucji m.in. poprzez rozwijanie bazy uczestników zajęć, widzów oraz inicjowanie nowych sposobów promocji Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo; ścisła współpraca ze specjalistą ds. animacji kultury, specjalistą ds. organizacji imprez oraz specjalistą ds. kina; wsparcie działań merytorycznych podejmowanych przez Instytucję; wykonywanie innych poleceń Dyrektora wynikających z charakteru pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia; wyższe lub średnie preferowane marketing, reklama, Public Relations, zarządzanie, dziennikarstwo (w przypadku wykształcenia średniego minimum 2 letni staż pracy w dziale marketingu, promocji lub podobnym),Umiejętność: posiadanie zdolności organizacyjnych i liderskich, komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, rzetelność, kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, umiejętności analityczne, umiejętności negocjacyjne,Uprawnienia: znajomość obsługi komputera (z zakresie systemu Windows lub podobne, pakietów biurowych, poczty elektronicznej, sieci Internet),Doświadczenie zawodowe: doświadczenie zawodowe w zakresie opracowywania i dystrybucji materiałów promocyjnych, w tym w mediach społecznościowych; doświadczenie w samodzielnej realizacji projektu promocyjnego lub doświadczenie w branży marketingowej samodzielne planowanie i prowadzenie działań marketingowych,

Miejsce pracy:

Chełmno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie