Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Chiorino Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5973000, z dnia 2021-11-09

Chiorino Sp. z o.o.

Chiorino Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1906 roku we Włoszech. Firma jest liderem w produkcji taśm transportujących, pasów napędowych i pasów zębatych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i weryfikacja danych finansowych na potrzeby sprawozdawczości podatkowej i rachunkowej w okresach miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
  • przygotowywanie poleceń księgowania na potrzeby rozliczeń podatkowych i rachunkowych,
  • prowadzenie i wyjaśnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • księgowanie dokumentów kosztowych,
  • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby konsolidacji z podmiotem dominującym
  • koordynowanie sprawozdawczości z podmiotami zależnymi
  • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby urzędów i banków,
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby właścicieli.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość aktualnych przepisów księgowych i podatkowych (pełna księgowość),
  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości wg IFRS
  • zdolności analityczne, systematyczność,
  • samodzielność, dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2021
Wyświetleń: 233