Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie miejsce pracy: Wąbrzeźno

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/22/0575
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawanadzorowanie i sprawowanie kontroli formalnoprawnej, merytorycznej rachunkowej nad wszystkimi dowodami księgowymi oraz innymi dokumentami powodującymi skutki finansowenadzór nad pracą podległego personelusprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,sporządzanie sprawozdań finansowych ( rocznych , okresowych i bieżących na potrzeby zarządu )współpraca z zewnętrznymi instytucjami i organami podatkowymi (GUS, ZUS,sprawowanie nadzoru nad płacami , ubezpieczaniami społecznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomiczne

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość specjalistycznych aplikacji księgowo finansowych

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie