Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o miejsce pracy: Toruń

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane "AGAD" sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień
  • Rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym
  • Kontrola towarów na magazynie
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego z UDT
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość materiałów budowlanych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia