Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Majster Budowy

Firma: ANLUC ŻELBETY I1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Bydgoszcz

Anluc Żelbety Sp.zo.o. to frma Budowlana działająca na rynku od 2006 roku i specjalizująca się w budownictwie żelbetowym na terenie całego kraju. Obecnie realizujemy kilka ambitnych i ciekawych projektów . Zapraszamy do współpracy.

Majster Budowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • nadzór techniczny nad pracami żelbetowymi
  • nadzór nad pracownikami
  • monitorowanie przebiegu prac zgodnie z harmonogramem
Wymagania:
  • doświadczenie min 3 lata
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • przestrzeganie norm i przepisów BHP i PPOZ
  • kontrola jakości i terminowości prac
  • komunikatywność, samodzielność, otwartość
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • zakwaterowanie w razie konieczności
  • koordynowanie ambitnych projektów

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-02-2023
Wyświetleń: 96