Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat BIM Modeler (Dział kalkulacji)

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Toruń

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.
Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.
Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.
W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.
W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.
Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.
* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

BIM Modeler (Dział kalkulacji)
Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • tworzenie modeli informacyjnych (BIM) w programie REVIT do celów przetargowych na podstawie dokumentacji 2D oraz generowanie zestawień ilościowych (przedmiar) na podstawie opracowanego modelu lub modelu przekazanego przez klienta (w tym plików IFC);
  • analizowanie dokumentacji otrzymanej od klienta oraz wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty (w tym wymagań związanych z BIM);
  • poszukiwanie rozwiązań technicznych automatyzacji - projektowanie/modelowanie parametryczne;
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • posiadasz wykształcenie techniczne budownictwo/architektura lub pokrewne;
  • posiadasz doświadczenie w modelowaniu BIM;
  • swobodnie poruszasz się w programach takich jak: Autodesk Revit, Navisworks, BIM Vision;
  • swobodnie poruszasz się w programach do odczytu modeli IFC, np. BIMcollab;
  • posiadasz umiejętności analityczne;
  • chcesz się rozwijać i chcesz rozwijać metodykę BIM w Grupie ERBUD;
  • jesteś zorientowany/a na współpracę.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • ubezpieczenie na życie
  • wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • okolicznościowe spotkania firmowe
  • konkursy wewnątrzfirmowe
  • posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.